kontakt

Jesteśmy mobilni i nie korzystamy z tradycyjnego biura. Działamy na terenie Wrocławia oraz miast Górnego Śląska.

 

Najłatwiej skontaktować się z nami telefonicznie,
w godzinach 9.00 - 18.00  pod numerami:

 

 

 

info@kontika.com

www.kontika.com

 

 

UWAGA - informacja o danych osobowych, ich pozyskiwaniu i przetwarzaniu !!!

Jeśli wysyłasz do nas zapytanie przez formularz kontaktowy, Twoje dane osobowe z formularza zostaną przetworzone w celu udzielenie odpowiedzi na zapytanie.

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, iż od dnia 25 maja 2018 r. będą Państwu przysługiwały prawa związane z przetwarzaniem przez tę stronę www Państwa danych osobowych.

Jednocześnie informujemy, że w związku z powyższym, nie chcemy pozyskiwać ani nie przetwarzać danych osobowych osób korzystających z tej strony www. Jeśli nie chcesz podawać danych osobowych, nie musisz podawać ich w formularzu kontaktowym, możesz użyć danych anonimowych. Jeśli masz wątpliwości, wyślij emaila bez skorzystania z formularza kontaktowego a także możesz do nas zadzwonić. 

Korzystąc z formularza kontaktowego możesz napisać/ wkleić do treści, że:

zgadzam / nie zgadzam się z tym stwierdzeniem:
Wyrażam/nie wyrażam zgodę/zgody na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłanym przeze mnie zapytaniem.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.

Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest kontika.com z siedzibą we Wrocławiu, ul. Pie   kna 20.